Zapraszam na serwer minecraft survival 1.7.2 :)

Mamy już serwer RP wiec przyszła pora na nowy serwer minecraft. Tym razem zapraszam na Survival +Klany. Myślę, że jesli znudziła Ci sie gra na RP i szukasz innego rodzaju rozrywki to nic nie stoi na przeszkodzie byś dołączył własnie do tego serwera.  Osoba najważniejsza na tym serwerze jest MrMagnus95 którego co niektórzy mogą znać z serwera RP.

Adres IP serwera :  s3.dragoncraft.pl:50000  wersja 1.7.2 Classic

TS3       ts3.dragoncraft.pl

Launcher non premium  i instrukcja w linku

  Pierwsze kroki na serwerze minecraft klik   Serwer jest typu survival + klany co urozmaica rozrywkę o wiele rzeczy na przykład o magiczne kamienie ale to później … Zacznę więc od Klanów Każdy gracz na serwerze może założyć własny klan z liczbą graczy , która nie będzie przekraczała 10 osób ale żeby klan został zatwierdzony potrzebne jest mu minimum 3 osoby , więc jeśli twój klan liczy już 3 osoby napisz /helpop Klan Aby stworzyć klan użyj komendy /clan create TAG NAZWA tag – będzie widoczny obok twojego nicku i będzie określał przynależność do klanu … nazwa – ona właśnie zostanie wyświetlona w spisie klanów UWAGA tag i nazwę klanu można kolorować Aby zaprosić kogoś do klanu wpisz /clan invite nick_gracza Jeśli gracz zatwierdzi zaproszenie do klanu będzie do niego przynależał ale nie będzie mógł teleportować się do siedziby klanu , aby mógł to zrobić należy go awansować komendą /clan trust nick Aby wykopać gracza z klanu należy użyć komendy /clan kick nick Aby ustawić siedzibę klanu do , której zaufani członkowie klanu będą mogli się teleportować należy użyć komendy /clan home set UWAGA siedzibę klanu można ustawić tylko 1 raz klany jaki i gracze bez klanu mogą zdobywać KDR czyli Kill to Death Ratio stosunek zabić do śmierci. Pokazuje on jak dobry w walce jest gracz/klan/leader klanu. Aby sprawdzić listę osób klanie i kiedy ostatnio byli należy użyć komendy /clan roster Aby sprawdzić listę klanów i ich KDR użyj komendy /clan list Więcej komend znajdziesz pod komendą /clan Teraz zabierzemy się za magiczne kamienie Magiczne kamienie służą do takich rzeczy jak : - ochrona naszych baz ~ Blok diamentu - wyrzucania nas w powietrze ~ Coal Ore - katapultowania nas ~ Iron Ore - uzdrawiania nas i naszych itemów ~ Gold Ore - Rażenia piorunem po ich dotknięciu ~  służą również jako miny ~ redstone ore UWAGA aby wydobyć np. Coal Ore lub Diamond Ore potrzebny jest kilof Silk touch , którego można stworzyć w Enchanting table lub kupić wraz z kontem VIP lub osobno   UWAGA Każdy gracz ma ograniczony limit bloków , jednak po zakupie konta VIP owy limit zostaje zwiększony więcej o tym na serwerze.   Dostępne rangi na serwerze to : Emperor : Head Admin Jedi Master : Admin Guardian : Moderator Sith + : VIP + Sith : VIP Padawan : Gracz Zachęcamy również do kupna konta VIP na serwerze które umożliwia : -Większy limit magicznych kamieni - Dostęp do pokoju dla VIPów gdzie znajduję się enchanting table w najlepszym możliwym ułożeniu i skrzynka , którą możesz otworzyć jedynie TY - Wyróżniający się nick na czacie - Itemy : ~ 2 kilofy Silk Touch ~ 12 Diamond Ore ~ 14 Coal Ore ~ 16 Butelek exp'a   Uwaga konto VIP+ jest opisane na serwerze .   Sposoby kupna znajdują się na serwerze .

Napisano w Nowości, Serwer Survival Minecraft Tagi: , , , , , ,
2 comments on “Zapraszam na serwer minecraft survival 1.7.2 :)
  1. tomek pisze:

    to daj mi serwer na pocte o2 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Captcha Captcha Reload

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>